Jesteś tutaj: Aktualności

[Reklama FLASH]

Cyfrowa przyszłość europejskich kin - wzmacnianie konkurencyjności regionów

15 września br. Pan Marek Nawara, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Pani Róża Thun, poseł do Parlamentu Europejskiego mają zaszczyt zaprosić na konferencję „Cyfrowa przyszłość europejskich kin –  Wzmacnianie konkurencyjności regionów”. 

NAGRODA PISF DLA DKF MIKRO-ODEON

Już po raz trzeci zostały wręczone Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Jako najlepszy Dyskusyjny Klub Filmowy nagrodzono DKF Mikro-Odeon w Krakowie, którego organizatorem jest od lutego 2009 roku Stowarzyszenie Szczyt Kultury wraz z Klubem Sztuki Filmowej MIKRO&mikrofala.  

OTWARCIE KOLEJNYCH KIN CYFROWYCH

W piątek 9 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się kolejna inauguracja z okazji instalacji projektora cyfrowego w kinie Regis w Bochni w ramach "Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych".

2009-12-22 [09:29:46]

NOWY WYMIAR KINA W BRZESZCZACH

W piątek 12 lutego odbyła się Uroczysta Ceremonia Otwarcia Cyfrowego Kina Wisła w Brzeszczach., które zostało scyfryzowane w ramach Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych. W uroczystości wzięli udział znakomici goście, a galę poprowadziła Pani Burmistrz Teresa Jankowska. Po przemówieniu Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Marka Nawary, głos zabral Prezes Fundacji Rozwoju Kina Ryszard Rutkowski.

PRZETARG ROZSTRZYGNIĘTY - MAŁOPOLSKA SIEĆ KIN CYFROWYCH

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia na dostawę sprzętu kina cyfrowego zgodnego ze standardami DCI wraz z instalacją sprzętu i instruktażem obsługi urządzenia.

XXVIII FORUM WOKÓŁ KINA - ZDJĘCIA Z WYDARZENIA

XXVIII Forum Wokół Kina odbyło się w krakowskim Kinie KIJÓW.CENTRUM w dniach 8-10 grudnia 2009 roku. 

2. FESTIWAL FILMÓW DZIECIĘCYCH GALICJA 2009 ZAKOŃCZONY

W czwartek 24 września w Krakowie zakończył się 2.Festiwal Filmów Dziecięcych GALICJA 2009. KIJÓW.CENTRUM odwiedziło kilka tysięcy młodych widzów, którzy pomogli swoim rówieśnikom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu, bo dochód z zakupionych biletów zostanie przeznaczony właśnie na potrzeby małych pacjentów tego szpitala.

2009-01-12 [10:11:13]

MAŁOPOLSKA SIEĆ KIN CYFROWYCH - PROJEKT OTRZYMAŁ DOFINANSOWANIE
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę, dzięki której zostanie przeznaczone ponad 3,8 mln zł na stworzenie Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych.W Dzienniku Polskim w wydaniu z 7 marca ukazał się artykuł opisując dokładny projekt i działanie Sieci Kin Cyfrowych.

2008-11-20 [09:37:43]

X EDYCJA KONKURSU MNJ - DYPLOM DLA APOLLO FILM
W dniu 7 Listopada 2008 roku w salach Urzędu Miasta Krakowa uroczyście obchodzono 158 rocznicę powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie oraz finał X edycji Konkursu MNJ.
Apollo film Sp. z o.o. zostało laureatem Dyplomu im. Teodora Baranowskiego za  wyposażenie Kina KIJÓW.CENTRUM  w projektor cyfrowy Christie CP 2000X pierwsze urządzenie tego typu w Polsce południowej.

KIJÓW.CENTRUM
KINO MIKRO
[FLASH]