Dla firm

Kijów.Centrum to nowoczesne kino, w którym zobaczyć można transmisje oper LIVE HD, transmisje teatrów i wystaw LIVE HD, koncerty i kabarety na żywo. Tutaj odbywają się konferencje, kongresy i spotkania biznesowe. Jest to jeden z głównych obiektów festiwalowych Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Filmów Niezależnych OFF CAMERA oraz gospodarz Festiwalu Filmów Dziecięcych.

Pragniemy zaprosić Państwa do grona naszych Klientów oraz przedstawić ofertę kina Kijów.Centrum, która mamy nadzieję będzie w stanie zaspokoić różnorodne wymagania. Obejmuje ona możliwość zakupu biletów do kina, wynajem sal lub całego obiektu Kijów.Centrum oraz reklamę off screen w Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych.

Bilety do kina Kijów.Centrum:
Bilety Dla Ciebie – karnety/ vouchery ważne przez pół roku od daty zakupu, obowiązują na wszystkie seanse 2D i 3D wyświetlane w kinie Kijów.Centrum oraz w kinie Mikro.
Bilety na wydarzenia specjalne – transmisje oper z The MET Opera w Nowym Jorku, koncerty, kabarety, teatry.
Bilety grupowe – na konkretny film lub wydarzenie specjalne w kinie Kijów.Centrum.

Wynajem kina Kijów.Centrum:
Kongresy, konferencje, spotkania biznesowe – Kijów.Centrum to kino w centrum wydarzeń w centrum miasta i w centrum uwagi. Dysponujemy: zapleczem technicznym, profesjonalnym nagłośnieniem, projektorami cyfrowymi, rzutnikami multimedialnymi, czterema ekranami i zróżnicowanymi, klimatyzowanymi salami.

Reklama w kinie Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych:
Reklama On Screen w Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych (13 kin) to szeroki zasięg regionalny obejmujący nie tylko miasta, w których kina są zlokalizowane, ale także sąsiadujące z nimi miejscowości, są tą częścią rynku, do której nie docierają multipleksy. Nasze kina odwiedza od 20 000 do 40 000 widzów miesięcznie. Zapewniamy: precyzyjne dotarcie do wybranej grupy docelowej oraz niski koszt kampanii – rozliczamy się ze skutecznej, obejrzanej przez widza reklamy.

FILMOWA KARTA FIRMOWA
Filmowa Karta Firmowa to specjalna oferta skierowana do pracowników tych firm, które dokonały zakupu biletów grupowych, biletów otwartych oraz karnetów do Kina Kijów.Centrum dla swoich pracowników.
Dzięki tej karcie rabatowej pracownicy firm mogą dokonać zakupu 2 bilety ulgowych oraz skorzystać z 20% zniżki na asortyment w kawiarni Filmowej Cafe.

Kontakt:
Marzena Michna
tel. kom. 603 100 645
e-mail: m.michna@apollofilm.pl

Partnerzy

Kontrast

A A A

Wielkość tekstu

A A A